PODSUMOWANIE SEZONU ŻAKÓW F1.

Nasza drużyna Żaków ma za sobą pierwszy sezon ligowy. Były to ciekawe i emocjonujące rozgrywki, które oceniamy pozytywnie. W nagrodę wszyscy zawodnicy reprezentujący barwy AS Progres Płońsk otrzymali okolicznościowe dyplomy. Gratulacje i brawa za udany sezon!

Zespół wywalczył w sumie 10 punktów, strzelił 20 bramek i zrobił widoczny postęp w grze na boisku. Łącznie reprezentowało na 13 zawodników w tym 4 dziewczynki.

Na listę strzelców wpisywali się: Kacper Roth, Miłosz Kowalczyk, Bartosz Łukaszewski, Krystian Wojciechowski i Basia Cieślakiewicz.

W rozgrywkach ligowych reprezentowali nas: Miłosz Kowalczyk, Laura Napiórkowska, Amelia Sierbista, Bartosz Łukaszewski, Benedykt Olszewski, Tymon Kamiński, Nikola Łukaszewska, Kacper Roth, Marcel Cieślakiewicz, Marcel Czerniakowski, Krystian Wojciechowski, Marcel Januszewski i Basia Cieślakiewicz.

Udział w rozgrywkach ligowych został sfinansowany ze środków własnych naszego klubu. Dziękujemy Urząd Miejski Płońsk i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku za udostępnienie swoich obiektów sportowych na których szlifujemy swoją formę.