NIEPOKONANI! NASZE ŻAKI NAJLEPSZE W ROZGRYWKACH 🏆

Nasza drużyna Żaków (rocznik 2015/2016) ma za sobą niezwykle udaną piłkarską jesień. Zawodnicy AS Progres Płońsk w swoim debiucie ligowym okazali się najlepszą drużyną w rozgrywkach. W 10 spotkaniach zanotowaliśmy 9 zwycięstw i 1 remis co dało nam najlepszy rezultat w grupie. BRAWO i GRATULACJE!

W drużynie zagrało 14 zawodników (w tym trzy dziewczynki), strzeliliśmy mnóstwo goli i przejechaliśmy sporo kilometrów. Gratulujemy trenerowi Bartkowi i Kamilowi oraz ich podopiecznym świetnej rundy jesiennej. Rodzicom dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i doping w każdym meczu.

Podziękowania również dla Urzędu Miejskiego w Płońsk i MCSiR w Płońsku za udostępnienie swoich obiektów sportowych, na których ćwiczymy swoje umiejętności.

Reprezentowali nas: Szymon Bluszcz, Marcel Cendrowski, Weronika Fediuk, Miłosz Giziński, Staś Grala, Oliwier Krawczyk, Aleksander Krysiewicz, Nikola Łukaszewska, Aleksander Mazurkiewicz, Marcel Morawski, Alan Orłowski, Mikołaj Raźny, Zuzanna Rykowska, Marcel Woźnicki.
I Trener: Bartłomiej Kamiński
II Trener: Kamil Kamiński