UMOWA WSPÓŁPRACY PROGRESU Z MAZOVIĄ.

Szanowni Państwo,
Rodzice, zawodnicy, kibice i sympatycy naszych klubów.
Akademia Sportowa PROGRES i Młodzieżowy Klub Sportowy MAZOVIA z przyjemnością pragną poinformować o nawiązaniu szerszej współpracy między naszymi klubami. Mając na uwadze rozwój i dobro zawodników wierzymy, że nasze działania polegające na organizacji meczy kontrolnych, turniejów piłkarskich, obozów sportowych, treningów indywidualnych oraz wymiany kadry szkoleniowej przyniesie wymierne korzyści. 🏅🏆🤝

Chcemy stworzyć naszym zawodnikom jak najlepsze warunki do trenowania piłki nożnej i jesteśmy przekonani, że ta decyzja nam w tym pomoże.

Do zobaczenia na piłkarskich boiskach.
1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s